Sukcesy - ZSP11

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 11
w Gliwicach
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Gliwicach
oraz
Przedszkole Miejskie nr 3 w Gliwicach
Przejdź do treści

Sukcesy

W szkole
Stypendia
za wyniki w nauce w II semestrze r. szk. 2020/2021 otrzymują:

1. Lena Dzitkowska, kl.6b, średnia ocen 5,67
2. Maria Dzitkowska, kl.4c, średnia ocen 5,64
3. Zuzanna Garncarek, kl. 7c, średnia ocen 5,57
4. Filip Ziemba, kl. 7c, średnia ocen 5,64

 
Stypendia
za osiągnięcia sportowe w I semestrze r. szk. 2020/2021 otrzymuje:
Justyna Dziuba, kl. 8s

Serdecznie gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów
w nauce i sporcie!


Stypendia
za wyniki w nauce w I semestrze r. szk. 2020/2021 otrzymują:
1.     Malwina Malesa, kl. 5b, średnia ocen 5,17
2.     Lena Dzitkowska, kl. 6b, średnia ocen 5,50
3.     Alicja Timmler, kl. 6b, średnia ocen 5,17
4.     Zuzanna Garncarek, kl. 7c , średnia ocen 5,35
5.     Filip Ziemba, kl. 7c , średnia ocen 5,50
6.     Tomasz Kowalczyk, kl. 7c , średnia ocen 5,23
7.     Aleksandra Myśliwiec, kl. 8c , średnia ocen 5,29
Stypendia
za osiągnięcia sportowe w I semestrze r. szk. 2020/2021 otrzymują:
Justyna Dziuba, kl. 8s
Maciej Izydorczyk, kl. 7a

Serdecznie gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów
w nauce i sporcie!


Stypendia
za wyniki w nauce w II semestrze roku szkolnego 2019/2020 otrzymują:

1.     Antoni Pańtak, kl. 4a , średnia ocen 5,73
2.     Filip Ziemba, kl. 6c, średnia ocen 5,66
3.     Aleksandra Myśliwiec, kl. 7s, średnia ocen 5,64
4.     Zuzanna Garncarek, kl. 6c, średnia ocen 5,58
5.     Jakub Główczyk, kl. 6b, średnia ocen 5,58
6.     Mateusz Izydorczyk, kl. 8a, średnia ocen 5,57
7.     Lena Dzitkowska, kl.5b, średnia ocen 5,5

Stypendia za osiągnięcia sportowe otrzymują

Justyna Dziuba, kl. 7c
Nicole Leusz, kl. 7c

Serdecznie gratulujemy!


Stypendia
 
za wyniki w nauce w I semestrze r. szk. 2019/2020 otrzymują:
 
 
1.  Filip Ziemba, kl. 6c , średnia ocen 5,50
 
2.  Lena Dzitkowska, kl. 5b, średnia ocen 5,41
 
3.  Zuzanna Garncarek, kl. 6c , średnia ocen 5,33
 
4.  Zofia Kaszowska, kl. 6a , średnia ocen 5,33
 
5.  Alicja Tarsa, kl. 6b , średnia ocen 5,33
 
 
 
Stypendia
za osiągnięcia sportowe w I semestrze
r. szk. 2019/2020 otrzymują:
 
Justyna Dziuba, kl. 7c
 
Aleksandra Myśliwiec, kl. 7c
 
 
Serdecznie gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów
w nauce i sporcie!


Stypendia za wyniki w nauce
w II semestrze r. szk. 2018/2019 otrzymują:

1. Julianna Polewka, kl. 6s, średnia ocen 5,73
2. Julia Pańtak, kl. 8b, średnia ocen 5,67
3. Aleksandra Myśliwiec, kl. 6s, średnia ocen 5,55
4. Zofia Kaszowska, kl. 5a , średnia ocen 5,50
5. Zuzanna Garncarek, kl. 5c , średnia ocen 5,50
6. Filip Ziemba, kl. 5c , średnia ocen 5,41

Stypendia za osiągnięcia sportowe
w II semestrze r. szk. 2018/2019 otrzymują:
                      

                       Justyna Dziuba, kl. 6s
                     Matylda Leśniak, kl. 8a
                     Nicole Leusz, kl. 6s

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
w nauce i sporcie!

Stypendia za wyniki w nauce
w I semestrze r. szk. 2018/2019 otrzymują:

1. Zofia Kaszowska, kl. 5a , średnia ocen 5,42
2. Filip Ziemba, kl. 5c , średnia ocen 5,42
3. Zuzanna Garncarek, kl. 5c , średnia ocen 5,33
4. Jakub Główczyk, kl. 5b , średnia ocen 5,33

Stypendia za osiągnięcia sportowe
w I semestrze r. szk. 2018/2019 otrzymują:

                Julianna Polewka, kl. 6s
                 Matylda Leśniak, kl. 8a


Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
w nauce i sporcie!


Serdecznie gratulujemy uczniom naszej szkoły, którzy ostatnio wzięli udział
i odnieśli sukcesy w konkursach językowo - plastycznych z języka angielskiego. Są to:

- Piotr Kulig z klasy 4c - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Językowo - Plastycznym "CHRISTMAS CARD",
- Zofia Kaszowska z klasy 5a - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Językowo - Plastycznym "I LOVE MY COUNTRY",
- Maciej Izydorczyk z klasy 5a i Jakub Główczyk z klasy 5b
- zdobywcy wyróżnień w Międzyszkolnym Konkursie Językowo - Plastycznym "I LOVE MY COUNTRY".

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, oczekując na wyniki kolejnych konkursów!






Stypendia
 
za wyniki w nauce w II semestrze r. szk. 2017/2018 otrzymują:
 
1.  Julianna Polewka, kl. 5s, średnia ocen 5,73
 
2.  Jakub Goździński, kl. 6a, średnia ocen 5,64
 
3.  Julia Pańtak, kl. 7b, średnia ocen 5,50
 
4.  Tomasz Kowalczyk, kl. 5a, średnia ocen 5,40
 
 
Stypendia
za osiągnięcia sportowe w II semestrze
r. szk. 2017/2018 otrzymują:
 
                   Marek Trzeciak, kl. 6a
 
Matylda Leśniak, kl. 6c
 
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce i sporcie!


Stypendia
 
za wyniki w nauce w I semestrze r. szk. 2017/2018 otrzymują:
 
 
1.  Tomasz Kowalczyk, kl. 5a , średnia ocen 5,27
 
2.  Julianna Polewka, kl. 5s , średnia ocen 5,27
 
3.  Julia Gruszczyńska, kl. 6a , średnia ocen 5,27
 
4.  Julia Chmielowska, kl. 5b , średnia ocen 5,09
 
5.  Aleksandra Myśliwiec, kl. 5s , średnia ocen 5,09
 
6.  Dominika Hereźniak, kl. 6b , średnia ocen 5,09
 
 
Stypendia
za osiągnięcia sportowe w I semestrze
r. szk. 2017/2018 otrzymują:
 
Kacper Majza, kl. 7a
 
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce i sporcie!
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 11
w Gliwicach
ul. Tarnogórska 59
44-100 Gliwice

e-mail: sekretariat@zsp11.gliwice.eu

Wróć do spisu treści